פרסום ממומן

פרסום בגוגל הוא הכרחי עבור חברות ועסקים שמבקשים לחשוף את מוצריהם ושירותיהם לציבור הרחב. כשמדובר בקידום ממומן, אתם משלמים עבור חשיפה מרבית מיידית של המוצר שלכם לקהל הגולשים. מה הם היתרונות בפרסום ממומן, וכיצד ומתי הוא עדיף על קידום אורגני.

פרסום ממומן

פרסום ממומן

השפעה מיידית

קידום ממומן נועד להשיג עבורכם תוצאות מיידיות, כאשר אתם מחליטים מראש מה אתם רוצים לקבל, ומשלמים על כך. אתם קובעים את תוכן המודעה, את המקום בו אתם מעוניינים שהיא תוצג, ומשלמים לגוגל עבור כל גולש שהקליק עליה. אינכם צריכים להמתין, והמודעות עולות לרשת מייד, כמו כן, אתם משלמים עבור הקלקה, כך שהעלות היא בפרופורציה ישירה לאפקטיביות. לעומת זאת, כשמדובר בקידום אורגני, עליכם להמתין זמן רב בכדי לראות תוצאות.

מיקוד

פרסום ממומן מאפשר לכם להציג את המודעות שלכם לקהלי יעד ספציפיים, ולמקד את הפרסום, כך שמראש יוצגו המודעות לגולשים בעלי פוטנציאל המרה גבוה, או במילים אחרות, לגולשים שהראו עניין במוצרים דומים לשלכם.

משוב מהיר

אחד היתרונות הגדולים של פרסום ממומן, טמון בעובדה שהוא מספק לכם כלי אבחון לבדיקת יעילות הקמפיין. באמצעות ניתוח תוצאות הפרסום תוכלו להתאים ולשנות את המודעות שלכם, כך שישיגו תוצאה אפקטיבית יותר. את השינויים ניתן לערוך מיידית, וכך להיות כל הזמן עם היד על הדופק.

מוצר חדש

כשמדובר בהחדרת מוצר או שירות חדש לשוק, פרסום ממומן מאפשר לכם חשיפה מיידית ורחבה. היות שכך, פרסום ממומן הוא כלי שיווקי מצוין עבור חברות ועסקים חדשים, או עבור חברות המשיקות ליין חדש של מוצרים. פרסום ממומן יציג בפני קהל היעד שלכם את המוצרים החדשים בדרך המהירה ביותר, ויאפשר לכם לבחון לעומק את כדאיותו והיתכנותו של המוצר החדש.

מכת פתיחה

כשאתם מתכננים להיכנס לתחום חדש, או להכניס מוצר חדש לשוק, פרסום אורגני לא ישרת את מטרתכם, שכן פרסום אורגני תלוי בזמן. לעומת זאת, פרסום ממומן יקפיץ את המוצר לתודעת הקהל במהירות, ויאפשר לכם להיכנס ישר למשחק.

תוצאות מיידיות, וחשיפה ממוקדת

פרסום ממומן הוא כלי עצמתי לחשיפה רחבה ומיידית. בראש רשימות תוצאות חיפוש אופיינית של גוגל, מופיעות כשלוש תוצאות של קידום ממומן, ומודעות ממומנות יופיעו בתחתית הדף, או בצידו. כתוצאה מכך, מידת החשיפה לה זוכים אתרים שמשקיעים בפרסום ממומן היא עצומה. בנוסף לכך, פרסום ממומן מאפשר לך למקד את קהל היעד, ולערוך שינויים הן בתוכן, והן במיקוד החשיפה, והכול בזמן אמת. לפרטים נוספים, ולקביעת פגישה לפתיחת קמפיין הפרסום הממומן שלכם התקשרו לטלפון 04-8111415 , 0504-511934.

Share This