עיצוב אתרים - כל מה שכדאי לדעת

למה אתר מעוצב יגדיל לך את ההכנסות?

עיצוב האתר משפיע על הרושם של הלקוחות על העסק שלך ועל קידום העסק בגוגל.
אתר
מעוצב
>
אתר מעוצב
יותר
לקוחות
>
יותר
הכנסות
עיצוב אתרים כל מה שכדאי לדעת
לקבלת פרטים נוספים צור אתנו קשר

אם מעניין אותך לבנות אתר מעוצב, אם תכננת לבנות לעסק שלך אתר מקצועי ומעוצב , הגעת למקום הנכון. יש כמה הדגשים חשובים שיהיו משמעותיים לא רק לעיצוב האתר שלך, אלא לתוצאות שאתר מעוצב יביא לך. אתר מעוצב היטב יעביר תחושה טובה ללקוחותיך, יגרום להם לבלות זמן רב באתר, להתרשם מהעסק שלך ולפנות אליך.

כדי להגדיל את כמות המכירות בעסק שלך, כדאי לבחור בסטודיו לעיצוב אתרים מקצועי. כזה שיודע ליצור חוויית משתמש ברמה הגבוהה ביותר ולהתאים את האתר במיוחד עבור הלקוחות שאליהם ברצונך להגיע.

אם לא מתחשק לך לקרוא, אפשר להתקשר ונשמח לפרט על עיצוב האתר המתאים ביותר לעסק שלך.

נושאים

עיצוב אתרים

עיצוב אתרים הוא לא רק לצורך אסתטי

תתפלא, אבל העיצוב לא נועד רק כדי שהאתר יראה יפה לעין, אלא יש לו מטרות פרקטיות. אתר המעוצב על ידי מעצב גרפי המתמחה בעיצוב אתרים ידע ליצור עבור הלקוחות שלך חוויית גלישה נעימה ונוחה. בנוסף לכך, העיצוב ימשוך אותם לצפות בדפים רבים באתר, להישאר בו זמן רב ואף לחזור לגלוש בו שוב.

לעיצוב יש חשיבות רבה שכן הוא תורם לרושם של הלקוחות על העסק ובעל כוח גדול ומשמעותי בהגדלת כמות ההכנסות לעסק.

התלבטת בין בחירה במעצב אתרים או בעיצוב תבניתי קיים?

המטרה של עיצוב אתרים היא להבין את העסק שלך, את קהל היעד והצרכים שלו ולהתאים בדיוק עבורו. העיצוב צריך באופן הכי שימושי ויעיל להציג באתר את מה שהלקוח מחפש כשהוא גולש באתר שלך.

בחירה בתבנית בעיצוב מוכן מתוך מבחר תבניות מעוצבות, כמו בעיצוב אתר וורדפרס, לא פונה ספציפית לקהל היעד של העסק שלך. כך אפשר להחמיץ הזדמנויות מכירה. 

אם בכל זאת בוחרים בבניית אתר WordPress רצוי שמעצב מקצועי יערוך את התבנית הקיימת, כדי להתאימה לעסק שלך.

מהי מטרת עיצוב ובניית האתר?

תהליך העיצוב מתחיל בחשיבה ובתכנון מוקדם. לפני שמתחילים בבנייה ועיצוב האתר, יש להבין בדיוק ובפירוט מה המטרה שאותה ברצונך להשיג בעזרת האתר. כמובן, שהתשובה היא הגדלת כמות הלקוחות ושימור הקיימים, אך יש להבין באופן יותר ספציפי מה נרצה להשיג באמצעות האתר.

יש להבין בדיוק מה העסק שלך מוכר ולהבין איך השימוש באתר יקדם את מטרותיך.

  • אם העסק שלך צריך גלרית תמונות, להציג בה דוגמאות של עבודות או מוצרים שלך.
  • אם יהיה סל קניות ורכישה דרך האתר.
  • ושאלות רבות נוספות.

יש לשאול את השאלות על מנת להבין את מטרות האתר ולעצב אותו בהתאם.

איך לעצב אתר שישרת את המטרות שהצבנו?

בסטודיו לעיצוב אתרים מקצועי יעשו מחקר מתחרים. במחקר יבדקו את אתרי המתחרים על מנת לבדל את העסק שלך מהם ולהדגיש את הייחודיות והיתרונות שלך.

במחלקת העיצוב הגרפי יפותח קו עיצובי בהתאם לאופי העסק, שילווה את כל המוצרים הגרפיים לעסק שלך. העיצובים יאפיינו את המוצרים והשירותים שהעסק שלך מספק.

בהחלטות לגבי הקו העיצובי יש מחשבה על היררכיות נכונות בין כותרות, פסקאות ותכנים נוספים, על צבעים וכלל האלמנטים הגרפיים. אפילו חושבים על סוג הפונט המתאים.

הנעה לפעולה - איזו פעולה נרצה שהגולש יעשה באתר?

בעזרת עיצוב אתר נרצה להוביל את הגולש לבצע פעולה מסוימת. למשל, בעיצוב אתר תדמית מכוונים את הגולש ליצור קשר עם העסק. בעיצוב חנות אינטרנטית מכוונים את הגולש להוסיף מוצרים לסל ולבצע רכישה באתר.

עיצוב אתר אינטרנט רספונסיבי

כיום כאשר חושבים על עיצוב לאתר, העיצוב חייב להיות מתוכנן מראש עבור כל גדלי המסכים. זאת על מנת שיראה מעולה בכל מכשיר (טלפון נייד, מחשב, לפטופ) שבעזרתו יגלשו באתר.

קיימים אינספור גדלים של מסכים ובנוסף במכשירים ניידים אפשר לגלוש באתרים לאורך וכן לסובב את המכשיר ולגלוש לרוחב. אתר חייב להיות מתוכנן היטב ולהיראות טוב בכל אפשרויות הצפייה במסכים.

קידום העסק שלך בגוגל

עיצוב אתרים משפיע על הופעת העסק במיקום טוב בגוגל ומנועי חיפוש נוספים. גוגל קובעת איפה למקם את העסק שלך במילות חיפוש מסוימות לפי קריטריונים רבים. חלק מהם נוגעים לגלישה של הלקוח בתוך האתר: כמה זמן גלש ובכמה דפים צפה באתר שלך.

נוחות הגלישה וחוויית המשתמש באתר הם בעלי השפעה משמעותית ביותר על מיקום העסק בתוצאות חיפוש שונות בגוגל. מידע נוסף בדף קידום אתרים.

השפעת עיצוב האתר על החלטות הגולש

לעיצוב אתר אינטרנט קיימת חשיבות והשפעה רבה על ההחלטות שמקבל הגולש באתר. כשגולש נכנס לאתר הוא מתרשם מהאסתטיקה, הצבעים, נוחות השימוש באתר, מהקלות בה הוא מוצא את מה שמחפש.

ברגע שהוא נכנס לאתר הוא מתחיל לגבש דעה לגבי העסק שאליו שייך האתר. עיצוב האתר בעל השפעה מכרעת על החלטת הגולש אם להמשיך לגלוש באתר ולקנות בו או לפנות אליכם. על כן, חשוב מאוד לקחת סטודיו מקצועי לעיצוב אתרים לעסקים, שיוכל להשפיע על דעתו של הגולש לגבי העסק שלך.

יעוץ ושאלות לגבי עיצוב אתרים

עכשיו כשהבנת את החשיבות של עיצוב אתר מקצועי לעסק שלך ואיך הוא יגדיל את המכירות, זה הזמן לפנות אלינו. ניתן לך ייעוץ חינם לגבי עיצוב ובניית האתר שלך.

נשמח לשמוע פרטים אודות העסק שלך, להכיר אותו לעומק ולפרט על תהליך העבודה וכן לענות על כל שאלה שיש לך בנושא.

לקבלת פרטים נוספים צור אתנו קשר