שיווק דיגיטלי לעסקים

רוצה יותר לידים, יותר לקוחות, ויותר מכירות? הגעת למקום הנכון!

בוא ואציג לך ממחקרים ממספרים ועובדות למה שיווק דיגיטלי לעסקים הוא צורת הפרסום המשתלמת לעסק שלך

מהו שיווק דיגיטלי לעסקים, מדוע הוא חשוב עבור העסק שלך, אילו סוגי שיווק דיגיטלי קיימים והאם השיווק דיגיטלי מתאים לכל העסקים? כל התשובות במאמר הבא

שיווק דיגיטלי לעסקים - שיווק דיגיטלי לעסקים הוא הפרסום הממוקד ביותר

תוצאות מדידות משיווק מקוון

שיווק דיגיטלי לעסקים 21

השימוש באינטרנט עלה ב 5% בשלוש השנים האחרונות

5%
שיווק דיגיטלי לעסקים 19

28%

28% מהעסקים עוברים משיווק באמצעים מסורתיים כמו טלוויזיה, עיתון ורדיו ומשקיעים בתחום השיווק הדיגיטלי

שיווק דיגיטלי לעסקים 17

40%

40% מהעסקים דיווחו על חיסכון כספי בזכות השיווק הדיגיטלי

השימוש באינטרנט עלה ב 5% בשלוש השנים האחרונות

28% מהעסקים עוברים משיווק באמצעים מסורתיים כמו טלוויזיה, עיתון ורדיו ומשקיעים בשיווק הדיגיטלי

40% מהעסקים דיווחו על חיסכון כספי בזכות השיווק הדיגיטלי

עם השינוי והתפתחות הטכנולוגיות המודרניות, עסקים עושים כל שביכולתם כדי לעמוד בקצב ובתחרות הגדולה. לפי מחקר של חברת Gartner Digital Marketing, 28% מהעסקים עוברים משיווק באמצעים מסורתיים כמו טלוויזיה, עיתון ורדיו ומשקיעים בתחום השיווק הדיגיטלי.

מהו שיווק דיגיטלי לעסקים ?

שיווק דיגיטלי לעסקים הוא מונח המתייחס לפרסום של מוצרים ו/או שירותים באמצעות האינטרנט. השיווק הדיגיטלי כולל אפיקי פרסום רבים כמו קידום ברשתות החברתיות, קידום אורגני וקידום ממומן בגוגל, שיווק באימייל, קידום באפליקציות ועוד. באמצעות שיווק דיגיטלי ניתן להגיע לקהל היעד וללקוחות הפוטנציאליים, ולהמיר אותם ללקוחות חדשים.

שיווק דיגיטלי לעסקים - שיווק הכי יעילה להגיע לקהל אליו העסק שלך פונה.

שיווק דיגיטלי לעסקים הוא הפרסום הממוקד ביותר

שיווק באינטרנט הוא הדרך הכי יעילה להגיע לקהל אליו העסק שלך פונה.

סוכנויות לשיווק דיגיטלי - להגדלת המכירות והרווחים

מהם היתרונות של השיווק דיגיטלי?

לשיווק דיגיטלי ישנם יתרונות רבים והשפעה גדולה על עסקים קטנים וגדולים כאחד.
לפניכם כמה מהיתרונות הבולטים של שיווק דיגיטלי:

פנייה לקהל יעד ממוקד במקום קהל יעד רחב

פנייה לקהל יעד ממוקד
במקום קהל יעד רחב

כאשר עסקים מפרסמים באמצעי פרסום מסורתיים כמו עיתון, טלוויזיה ורדיו, הם פונים לקהל רחב. קשה עד בלתי אפשרי למקד את מאמצי השיווק בקהל היעד שבאמת יתעניין במוצרים או בשירותים שלהם. לעומת זאת, שיווק דיגיטלי מאפשר לכם לפנות לקהל יעד ממוקד עם מסר שיווקי המותאם למאפיינים הדמוגרפיים שלהם. כך לדוגמה, תוכלו להקים קמפיין ממומן בגוגל עם פילוח לקהל היעד שלכם, כמו מין, גיל, מיקום ותחומי עניין. כך, יש סיכוי גבוה יותר שהגולשים ילחצו על המודעה ותוכלו להניע אותם לפעולה.

01
חסכון בכסף בשיווק - שטרות

חסכון בכסף

מחקר של חברת Gartner Digital Marketing מצא ש-40% מהעסקים דיווחו על חיסכון כספי בזכות שיווק דיגיטלי. יש מספר סיבות לכך ששיווק באמצעים מקוונים הוא משתלם יותר מאמצעי פרסום מסורתיים – ראשית, ניתן לעקוב בזמן אמת אחר הצלחת הקמפיין השיווקי שלכם, הצלחת קידום אתרים והצלחת דף נחיתה, ובהתאם לכך לצמצם את התקציב שלכם אם אתם לא מרוצים מהחזר ההשקעה. בנוסף, באמצעות שיווק דיגיטלי אין צורך לשים את כל הביצים בסל אחד – אם פלטפורמת שיווק אחת אינה עובדת, ניתן תמיד לנסות אפיק דיגיטלי אחר. אם יש לכם תקציב מוגבל, קיימות אסטרטגיות שיווק שיניבו לכם החזר השקעה גבוה בעלות מינימלית, כמו קידום אורגני בפייסבוק או קידום אתרים אורגני.

02
התמודדות מול מתחרים גדולים

התמודדות מול מתחרים גדולים

אם אתם מנהלים עסק קטן, סביר להניח שאתם נאלצים להתמודד מול "כרישים" בענף שלכם. למותגים הגדולים יש תקציב גדול יותר להשקיע בפרסום בטלוויזיה. למרבה המזל, שיווק דיגיטלי מאפשר לכם להתחרות מולם ואף להביס אותם בתחרות. לדוגמה, תוכלו לערוך מחקר מילות מפתח, לזהות ביטויי זנב ארוך כמו "אינסטלטור מומלץ בחיפה" ולהכניס את הביטויים למאמר שייתן ערך מוסף לגולש. לגוגל לא באמת אכפת מה סדר הגודל של החברה שלכם – כל עוד אתם מספקים תוכן רלוונטי ואיכותי, תוכלו להגיע למיקומים הראשונים בתוצאות החיפוש וכך ליהנות מפניות רבות של לקוחות פוטנציאליים.

03
חשיפה רבה במיוחד

חשיפה רבה במיוחד

לפי האתר Backlinko, ישנם 3.96 מיליארד בני אדם ברחבי העולם משתמשים ברשתות חברתיות. בנוסף, כמות הגולשים באינטרנט רק הולכת וצוברת תאוצה - לפי המחקר של חברת Pew Research, השימוש באינטרנט עלה ב-5% בשלוש השנים האחרונות. כמעט כל עסק נמצא ברשת, ואם אתה לא שם אתה פשוט לא קיים. שיווק דיגיטלי מאפשר לכם להגיע ליותר ויותר לקוחות, גם כאלו שנמצאים במיקום רחוק מהחנות הפיזית שלכם. אם אתם חולמים להרחיב את העסק ולהגיע לקהל בינלאומי, אין ספק שפרסום מקוון יסייע לכם לעשות זאת. באמצעות חנות מקוונת המקודמת כראוי, הגולשים יכולים להגיע אליכם מכל מקום בעולם, ולבצע רכישה 24 שעות ביממה.

04

זה הולך להיות ארוך… לא חייבים לקרוא את כל המידע הזה.

כדי לדעת איך לפרסם את העסק שלך, אפשר להרים אלינו טלפון

הכירו את כלי השיווק הדיגיטליים שכדאי לכל עסק לנצל

שיווק הדיגיטלי לעסקים מבוסס על שיווק באמצעות כלים דיגיטליים כמו: קידום אורגני וקידום ממומן בגוגל, קידום ברשתות החברתיות, קידום ממומן ברשתות החברתיות , שיווק באימייל, קידום באפליקציות ועוד.
כל שיווק מתרחש כתוצאה מאינטגרציה בין אנשים, ניתן כיום להגיע לבני אדם ולייצר איתם אינטראקציה בחינם ובתשלום

כלי שיווק דיגיטליים שנחשבים לכלים חינמיים

אופטימיזציה למנועי חיפוש

כדי שאתר ייהנה מתנועת גולשים בחינם האתר צריך להיות מדורג גבוה בתוצאות החיפוש

אופטימיזציה למנועי חיפוש – זהו תהליך במסגרתו חברה לשיווק דיגיטלי לעסקים, כמו חברת פאוור מדיה אתרים, מבצעת שלל פעולות על מנת לשפר את הדירוג של אתר במנוע החיפוש.

 • מרבית הגולשים נכנסים לאתרים שמופיעים בראש תוצאות החיפוש של גוגל
 • בעוד שאתרים הממוקמים בעמודים השניים והשלישיים כמעט ולא זוכים לחשיפות. 
 • מהסיבה הזאת, חשוב לבצע קידום אורגני שיעזור לכם להופיע בעמודים הראשונים. 

תהליך הקידום כולל בין היתר:

 • הטמעת מילות מפתח פופולריות הרלוונטיות לתחום העסק שלכם, 
 • השגת קישורים חיצוניים, 
 • שיפור הקוד ומבנה האתר, 
 • האצת מהירות האתר ועוד.

שיווק באמצעות תוכן

זהו תחום המתייחס ליצירת תוכן לצורך העלאת המודעות למותג, קידום העסק בגוגל, השגת לידים, הגדלת תנועת הגולשים והרחבת מעגל הלקוחות.

כאשר שוקדים על בניית אתרים, אסור להתעלם מהקמת בלוג. בתוך הבלוג ניתן לפרסם מאמרים מקצועיים שקשורים לתחום שלכם.


המאמרים האלו יעזרו לכם:
להפגין את המומחיות שלכם, ימשכו את הגולשים לאתר שלכם, יעזרו לכם להגיע לתוצאות הראשונות בגוגל, ויאפשרו לכם להניע את הגולשים לפעולה – רכישה, השארת פרטי קשר וכו. חשוב להקפיד על תוכן איכותי, מקורי ושייתן ערך מוסף לגולשים שלכם.

קידום ברשתות החברתיות

כאמור, החשיפה ברשתות החברתיות היא עצומה, ולכן זהו אפיק שיווק דיגיטלי שחייבים להשקיע בו. קיימות מגוון רחב של רשתות חברתיות כמו פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, לינקדאין וטיקטוק. לכל רשת חברתית יש את המאפיינים הייחודים ואת קהל היעדי שלה, וחשוב לבחור ברשת החברתית המתאימה ביותר.
ניתן לקדם את העסק שלכם באמצעות קידום אורגני ברשתות החברתיות, כלומר ליצור תוכן מעניין שיהפוך ויראלי, או באמצעות קידום ממומן, כשהכוונה היא לרכישת מודעות בתשלום המופיעות ברשת החברתית.

שיווק שותפים

זוהי טקטיקת שיווק המתבססת על שיתוף פעולה בין עסקים לבין שותפים חיצוניים. שותף חיצוני כמו בלוגר למשל, מקדם את העסק שלכם בפוסט בבלוג שלו. הוא מקבל עמלה כאשר גולש נכנס ללינק שאותו שותף פרסם וביצע את היעד הנדרש, כמו כניסה לאתר שלכם והשארת פרטי קשר, רכישה באתר שלכם, הרשמה לניוזלטר, הורדת אפליקציה ועוד.

שיווק במייל

חברות רבות משתמשות בדואר אלקטרוני לצרכי קידום מכירות. ניתן לשלוח לרשימת תפוצה ניוזלטר עם עדכונים על מוצרים חדשים, על מבצעים ועל ימי מכירה מיוחדים, לחזק את האינטראקציה עם הלקוחות הקיימים באמצעות שליחת מיילים עם איחולים לימי הולדת, או לשלוח סקרים שיאפשרו לכם להפיק לקחים ולשפר את העסק שלכם.

שיווק במובייל

שליחת מסרים שיווקיים באמצעות הודעות SMS היא דרך מעולה ליצור אינטרקציה עם לקוח פוטנציאלי, בעיקר מפני שיותר מ -90% מהודעות SMS נפתחות מיד לאחר קבלת אותן.
שליחת הודעות SMS לקוחות אודות מבצעים, הנחות, קופונים, מכירות וכו ‘הם דרך מצוינת ליצור קשר עם הלקוח שלך
אחד הייתרונות הגדולים של משלוח הודעות SMS שהן נשלחות על בסיס התאמת אישית לפרופיל לקוח שאנחנו מחפשים לדוגמה: מקוד לדמוגרפיה ספציפית בדיוק ובקלות

שיווק דיגיטלי - פנייה לקהל יעד ממוקד במקום קהל רחב
01
אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO)
02
קידום ממומן - תשלום לקליק (PPC)
03
שיווק בדוא"ל
04
שיווק ברשתות חברתיות
05
שיווק תוכן
06
שיווק במובייל
07
SMM (שיווק במדיה חברתית)
08
שיווק שותפים
09
שיווק וירלי
סוגי שיווק דיגיטלי

כלי שיווק דיגיטליים בתשלום

קידום ממומן בגוגל

הקידום המומן בגוגל נותן הזדמנות לבעלי עסקים להציג את העסק שלהם בראש תוצאות החיפוש ובכך לעקוף את המתחרים מהקידום האורגני החינמי.
בעמודים הראשונים של גוגל יש שני סוגים של תוצאות: אתרים המופיעים בעמודים הראשונים בזכות קידום אורגני, ואתרים שמופיעים שם בזכות קידום ממומן.
קידום ממומן זהו למעשה פרסום לעסקים באמצעות מודעות בתשלום. המודעות מופיעות לפי מילות מפתח שהוגדרו מראש ושרלוונטיות לעסק שלכם.
מודל התשלום בקידום ממומן בגוגל נקרא PPC – Pay Per Click. כלומר, אתם משלמים לגוגל רק כאשר גולש הקליק על המודעה שלכם. כדי לבנות קמפיין ממומן מנצח שיניב לכם תוצאות, מומלץ לפנות לחברת קידום אתרים כמו פאוור מדיה המנוסה בתחום.

קידום ממומן בפייסבוק

הפרסום הממומן בפייסבוק מאפשר חשיפה ובניית מיתוג לכל עסק
החל מרכישת לקוחות חדשים ועד לבניית מודעות טובה יותר למותג, מודעות פייסבוק עוזרות לעסקים קטנים רבים לצמוח ברשת כיום!

 • צורת הפרסום הממוקדת ביותר
 • צורת הפרסום הזולה ביותר
 • מגביר את המודעות למותג
 • מגדיל את התעבורה לאתר
 • מגדיל לידים הכנסות, מכירות
 • זה מדיד
 • מגדיל את ייחוס הלקוחות שלך
 • יכול להוזיל את העלות לרכישה
 • יכול להניע מכירות לא מקוונות
 • יכול לעסוק במבקרים באתר שלך
 • יכול להניע עסקים חוזרים
 • בונה מעורבות
 • מגדיל מפה לאוזן והפניות
 • יכול לעזור לך לבנות את רשימת הדוא”ל שלך
 • יכול להגדיל את תנועת הבלוגים שלך
 • יכול להגדיל את דירוג ה- SEO שלך

צפו בסרטון מהו שיווק דיגיטלי

שיווק דיגיטלי

האם שיווק דיגיטלי מתאים לכל העסקים?

חד משמעית כן. שיווק דיגיטלי מתאים לכל עסק בכל היקף ומכל ענף. לא משנה מה אתם מוכרים, תוכלו להיעזר בחברה לשיווק דיגיטלי כדי להגביר את המודעות לעסק שלכם, לחזק את האינטראקציה עם הלקוחות הקיימים שלכם, להרחיב את קהל היעד ולהגדיל את הרווחים וההכנסות. 

יחד עם זאת, חשוב להבין כי לא כל טקטיקת שיווק מתאימה לכל עסק. כך לדוגמה, אם העסק שלכם מציע שירות או מוצר לעסק אחר (B2B), כדאי להשקיע את המאמצים בהשגת לידים שיגיעו לאנשי המכירות שלכם. תוכלו לעשות זאת בין היתר באמצעות הקמת דף נחיתה או בקידום ברשת החברתית המיועדת לבעלי עסקים – לינקדאין. לעומת זאת, אם העסק שלכם מוכוון לצרכן (B2C), עדיף לצמצם את התיווך של אנשי המכירות, ולהשקיע בקריאות לפעולה חזקות שיעודדו את הגולשים לבצע רכישה מידיית באתר.

האם השיווק הדיגיטלי מתאים לרופאים?

בהחלט רופאים חייבים לנהל יחסי ציבור לקליניקה שלהם כדי שתהייה תחרותית וריווחית קרא על שיווק דיגיטלי לרופאים

חברות לשיווק דיגיטלי - לבנות אסטרטגיה שיווקית להזנקת העסק שלך

כך או כך, מומלץ להתייעץ עם חברת שיווק דיגיטלי, בניית אתרים וקידום אתרים כמו פאוור מדיה. החברה תסייע לכם לבנות אסטרטגיה שיווקית נכונה שתזניק את העסק שלכם למעלה. בהצלחה!

פאוור מדיה – הסוכנות לשיווק דיגיטלי

מזה 15 שנה שאנו מספקים פתרונות דיגיטליים מלאים כדי לעזור לעסקים, כמו שלך, להצליח באינטרנט. אנו עשינו זאת על ידי בניית ועיצוב אתרים רספונסיבי מושך את העין, בניית אתרי מסחר אלקטרוני עוצמתיים ושירותי שיווק מדהימים כגון: קידום אורגני SEO קידום ממומן PPC, פרסום ברשת המדיה, ברשתות החברתיות: פייסבוק אינסטגרם, לינקדאין, יוטיוב.

אם אתה רוצה יותר לידים או מכירות מהאתר שלך, אנחנו סוכנות שיווק דיגיטלית ותיקה ומהימנה שיכולה לעזור. בין אם זה באמצעות שירות ה-PPC שלנו, חבילות SEO, שירות ניהול המודעות שלנו בפייסבוק או אולי שילוב של כולם, יש לנו את הכישורים והניסיון לעזור.

כחברה אנו מאמינים במתן שירות הלקוחות הטוב ביותר עבור כל לקוחותינו. מנהל תיקי הלקוחות יקשיב לצרכים שלך ויתן עצות טובות וכנות כיצד האתר שלך צריך להיראות ולתפקד. תהיה לך גם גישה לצוות תמיכה מנוסה שישמח לתת לך עזרה מתמשכת, גם לאחר שהאתר שלך הושק.

פוסטים קשורים

שיווק דיגיטלי לרופאים

שיווק דיגיטלי לרופאים

שיווק דיגיטלי לרופאים אימוץ אסטרטגית שיווק דיגיטלי לרופאים חיונית לכל המרפאות והקליניקות שרוצות להישאר תחרותיות ורווחיות השיווק הדיגיטלי תורם לטיפוח הקשרים עם המטופלים הקיימים ומייצר

צרו קשר...

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
בודק...