קידום אתרים

קידום אתרים נועד למקסם את ההשקעה שלכם ונועד לגרום
לגולשים הרעבים דווקא לפנות אליכם?

אחרי שהשקעתם משאבים רבים, בכדי להקים אתר אינטרנט איכותי, מעוצב בסטנדרטים הגבוהים ביותר וידידותי לגולשים, המטרה הבאה שתהיה בראש סדר העדיפויות שלכם, תהיה כמובן לדאוג שהגולשים הרלוונטיים יגיעו לאתר (הרי זאת הסיבה בגינה הקמת את האתר מלכתחילה), ואת המטרה הזו, ניתן להשיג באמצעות שירות מקצועי של קידום אתרים.

מה זה בעצם קידום אתרים?

קידום אתרים אורגני, הוא שם כולל לפעולות שונות בהן נוקטים מקדמי האתרים, במטרה לקדם את מיקום האתר במנועים החיפוש השונים, ובראשם כמובן גוגל. כידוע, העמוד הראשון מכיל עשר תוצאות בלבד, ברוב המקרים, הגולשים לא עוברים לדף השני והגולשים נחשפים רק לתוצאות של העמוד הראשון. לכן, המטרה של קידום האתרים, היא לדאוג שהאתר יתברג לעמוד הראשון בתוצאות החיפוש הרלוונטיות, וימוקם גבוה ככל הניתן באותן התוצאות.

איך מקדמים את האתר בגוגל?

קידום אתרים, מצריך ביצוע של פעולות רבות ובין היתר: ביצוע מחקר מקדים, אשר כולל גם מחקר לגבי מילות המפתח הרלוונטיות לאתר, בניית מערך קישורים ועריכה של קישורים פנימיים, יצירת תכנים מקוריים ובעלי ערך לגולש, תכנון מבנה כותרות נכון ועוד מגוון רחב של פעולות, אשר בכוחן לגרום לאתר לטפס אט אט במנועי החיפוש, עד הגעה לעמוד הראשון הנכסף מכל. קראו גם על איך מקדמים אתרי וורדפרס.

כיצד קידום אתרים תורם לקידום האתר?

קידום אתרים הוא בעצם שיווק ופרסום ברשת אינטרנט. התחרות על תשומת ליבם של הגולשים אינה פשוטה מפני שכולם שואפים להופיע בדף הראשון. כיום הכול קורה באינטרנט, כל קהלי היעד נמצאים שם, ובכדי להגיע אליהם, יש לדאוג שהאתר ימוקם במקומות הראשונים במילות המפתח הרלוונטיות. כידוע, כיום, הרוב המוחלט של תנועת הגולשים לאתרים מגיעה מגוגל ולכן, הדרך הטובה ביותר לדאוג לתנועת גולשים, היא להגיע לתוצאות הראשונות בדפים הרלוונטיים.

לא מתפשרים על על מיקום האתר בגוגל

עסק אשר משקיע בקידום אתרים, ומצליח להתברג למקומות גבוהים בגוגל וגם להישאר שם לאורך זמן, הוא עסק עם כוח להגדיל את הכנסותיו פי כמה וכמה. יחד עם זאת, חשוב לזכור שהתחרות ברשת האינטרנט היא קשה, כך שבכדי לממש את המטרה, חשוב מאוד לבחור בשירות קידום אתרים מקצועי, אשר יוביל את האתר כל הדרך להצלחה. אם גם אתם רוצים לקצור את כל הפירות אשר טמונים בתחום של קידום אתרים. "פאוור מדיה" היא חברת SEO מקצועית ומנוסה, שמביאה תוצאות! אתם מוזמנים ליצור קשר ולעשות את הצעד הראשון, בדרך לכבוש את העמוד הראשון במילות המפתח הרלוונטיות.

מוזמנים להתקשר כבר היום: 04-8111415 , 050-4511934.

שאלות נפוצות - קידום אתרים

תשובות לכל השאלות הנפוצות הקשורות לתחום קידום אתרים.

מה זה SEO?

מה זה SEO

SEO הן ראשי התיבות של Search Engine Optimization, כלומר אופטימיזציה למנועי חיפוש, כמו גוגל. ה-SEO תורם לנו בשיפור מיקום האתר שלנו בתוצאות החיפוש בגוגל, בשאיפה להיות במקומות הראשונים.
תהליך אופטימיזציה לאתר כולל בדיקות מבנה האתר ושיפורו, הוספת תכנים בהן משולבות מילות מפתח, קישורים פנימיים, וכן שיפורים בקוד האתר.

מה זה SEM?

מה זה sem

SEM הן ראשי התיבות של Search Engine Marketing, כלומר שיווק במנועי חיפוש. זהו שיווק באינטרנט הכולל קידום אתרים על ידי הגברת הנראות שלהם בתוצאות של מנועי חיפוש SERP (Search Engine Results Pages) בעיקר באמצעות פרסום בתשלום.
קידום ממומן בגוגל עושים במערכת שנקראת גוגל אדוורדס (Google Adwords) המאפשרת להציג מודעות בהתאם למילות החיפוש שהוגדרו לקמפיין.
התרומה של קידום ממומן לבעלי עסקים היא בכך שמאפשר להם להשיג כמות גדולה של לקוחות באופן מיידי.

מה זה קידום ממומן?

מה זה קידום ממומן

קידום אתר על ידי קמפיין ממומן בגוגל נעשה בגוגל אדוורדס. הקמפיין יכול לכלול מספר מודעות המפורסמות בתוצאות החיפוש של גוגל, באתרים שונים באמצעות באנר/תמונה, ב-YouTube ועוד. לעומת הקידום האורגני, בקידום הממומן ניתן לראות תוצאות מיידיות: כניסות לאתר ופניות. עוד על קידום בגוגל.

מה זה קידום אורגני?

מה זה קידום אורגני

המושג קידום אורגני מתייחס למגוון פעולות הנעשות כדי לגרום לאתר להופיע בראש תוצאות החיפוש "הטבעיות" בגוגל. קידום אורגני בגוגל דורש עבודה רבה ואפשר להתחיל לראות התקדמות במיקום האתר בתוצאות החיפוש לאחר מספר חודשים. עבודת קידום אתר באופן אורגני בגוגל כוללת יצירת טקסטים מעניינים המתאימים לגולשים באתר. בתוך הטקסטים מוכנסות מילים מסוימות המתאימות לשאילתות החיפוש של הגולשים באותו תחום. קראו עוד על קידום אורגני בגוגל.

מה זה PPC?

מה זה ppc

PPC הן ראשי התיבות של Pay Per Click, כלומר תשלום לפי לחיצה. זו הגדרה של שיטת התשלום עבור פרסום מודעות ממומנות באינטרנט - בגוגל או בפייסבוק. שיטה זו מאפשרת למפרסמים לשלם רק בהתאם לכמות הלחיצות על המודעה שלהם ולא יותר מהסכום המקסימלי אותו הגדירו עבור כל קליק.
המחיר ללחיצה בפועל נקבע לפי בידינג בין מפרסמי המודעות השונים שמתחרים על אותו צירוף מילים. אם אף גולש לא לחץ על המודעה, המפרסם לא צריך לשלם כלל.

כמה עולה לקדם אתר?

כמה עולה לקדם אתר

המחיר של קידום ממומן בגוגל שונה באופן משמעותי מהמחיר של קידום אתרים אורגני.
מחיר קידום ממומן בגוגל - המחיר לקליק משתנה לפי מידת התחרותיות הקיימות על הביטוי הרצוי, ולפי כוונת הרכישה. למשל, גולש שמחפש "נעליים" לעומת גולש שמחפש "נעלי נייקי דגם 2020", מילות החיפוש של הגולש השני מעידות יותר על כוונה לרכישה. לכן, המחיר עבור מילות חיפוש אלה יהיה גבוה יותר.
לידיעתך, את התשלום לגוגל ניתן לקבוע מראש, כך שלכל בעל עסק בכל מסגרת תקציבית ניתן לפרסם. מה שמבטיח שהמפרסם לא יחרוג ממסגרת תקציב הפרסום שלו.
מחיר קידום אורגני - לעומת הפרסום הממומן הגדרת המחיר לקידום אורגני היא מורכבת יותר. זאת מאחר והעבודה על קידום אורגני בגוגל מאחר והיא עבודה עקבית ורציפה ומחייבת עדכונים שוטפים. קצב ההתקדמות בגוגל יושפע מכמות העבודה החודשית שתושקע בקידום. כדי לקבוע תקציב ריאלי לקידום אורגני צריך לקחת בחשבון את התחרותיות שיש באותו תחום. עוד בנושא מחיר קידום אתרים.

איך עושים קידום ממומן בגוגל?

איך עושים קידום ממומן בגוגל

קידום ממומן בגוגל עושים דרך מערכת פרסום המודעות של גוגל ששמה גוגל אדוורדס (Google Adwords). מגדירים את קהל היעד של הקמפיין בין היתר על ידי:
מילות מפתח חיוביות - צירופי המילים הרלוונטיים למודעה המפורסמת.
מילות מפתח שליליות - צירופי מילים שלא מתאימים למודעה, ולכן המודעה לא תוצג כשמחפשים אותם.
כמו כן, מגדירים לגוגל אדוורדס איפה להציג את המודעות של הקמפיין: בתוצאות החיפוש בגוגל, בתכניות שותפים / רשת החיפוש או ב-YouTube.
זה ממש בקצרה. כדאי לקרוא את המידע המלא על קידום ממומן בגוגל.

איך עושים קידום ממומן בפייסבוק?

איך עושים קידום ממומן בפייסבוק

לפייסבוק קיימת פלטפורמה לפרסום קמפיינים בשם Facebook Ads. בפייסבוק אדס ניתן לפרסם פוסט ממומן שיתן חשיפה גדולה יותר ולקהל לקוחות ספציפי. אפשר להגדיר שקהל היעד של הקמפיין בפייסבוק הוא אנשים בטווח גילאים מסוים, נשואים / רווקים או כל מצב משפחתי אחר (כולל מאורסים) וכן למקד אותו לאנשים המתגוררים באזור מסוים בארץ. קיימות אפשרויות רבות נוספות לטירגוט המודעות של פייסבוק. עוד בנושא פרסום בפייסבוק לעסקים.

האם ניתן לקדם אתר וורדפרס בגוגל?

האם ניתן לקדם אתר וורדפרס בגוגל

בוודאי שאפשר לקדם אתר וורדפרס בתוצאות החיפוש בגוגל. למעשה וורדפרס נחשבת למערכת הידידותית ביותר לקידום אתרים. מה שמאפשר לבצע פעולות קידום אתרים (SEO) עבור כל אתר וורדפרס. בנוסף, ניתן למצוא בה מגוון תוספים שימושיים עבור SEO, שצריך לדעת לעשות בהם שימוש נכון. עוד בעניין קידום אתרי וורדפרס בגוגל.

יש לך שאלות נוספות על קידום אתרים? נשמח לשמוע ולענות – צרו קשר.

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

רוצה עסק מצליח?

אז אם החלטת לגרום לעסק להצליח השאר פרטים בטופס הבא:

בודק...